корисна інфо

Найцікавіші новини, корисна інформація – усе це ми висвітлюємо у нашому блозі. Тут можна дізнатись багато корисного про нашу школу та новинки в програмуванні.

Image for page header

HTML та CSS - основа сучасного вебпрограмування. HTML визначає структуру вебсторінки, а CSS її стиль. Не дивлячись на те, що обидві мови є легкі для вивчення, коли Ви зрозумієте основи - Вам доведеться багато практикуватись та відточувати свої навички.

Давайте поговоримо про значення забезпечення якості (QA) веб-сайту і про те, для чого це потрібно. Ви можете подумати, що всі компанії, що займаються веб-розробкою, просто намагаються видурити більше ваших грошей, пропонуючи вам «непотрібний» QA.

Перше з чим ви стикаєтеся, після того, як захотіли відкрити власний онлайн-бізнес — це вибір правильної CMS. Без цього далеко не заїдеш. Звичайно, існує безліч CMS, але Drupal CMS є найзручнішою і найперспективнішою з усіх.

Всі з нетерпінням чекали появи Drupal 9, і  це сталося! Вже сьогодні у нас є можливість працювати з останньою версією Drupal.

Світ не стоїть на місці; все змінюється. Ваш сайт повинен постійно оновлюватися, щоб йти в ногу з часом. Drupal 7 скоро зникне. Що робити, якщо ваш сайт на Drupal 7? Вам необхідно подбати про його перенесення на Drupal 8 або 9.